3 Boyutlu Yazılım
 • %100 Türk
  Biz Yaptık Oldu...

  Tüm bilgi birikimimiz ile en son
  teknolojiyi harmanladık...

 • Online Mağazanız Bizden 
  Ürünler Sizden...  İşinizi kolaylıkla büyütebilirsiniz...

Hizmetlerimiz

Bugüne kadar Eskimo ile birçok proje geliştirdik. Sistemin temelinde varolan E-Ticaret, Mağazacılık, Ön Muhasebe, Web İçerik Yönetimi uygulamalarının yanısıra müşterilerimizin ihtiyaçlarına özel ; Personel Zaman Yönetimi, Sigortacılık, İlaç Takip Sistemi, Teklif ve Proje Yönetimi, İş takibi üzerine de Eskimo modülleri yarattık.

Uzun lafın kısası ;

Bir yazılım ihtiyacınız var ve güvenebilecek, birlikte iş yapmaktan hem Keyif hem de verim alacağınız birilerini arıyorsanız, aradığınız hizmeti biz veriyoruz !

E-ticaret Projesi

E-ticaret Projesi

Eskimo ile kısa sürede sanal mağazanızı kuruyoruz.
Standart tasarımların yanı sıra hayal etiğiniz tasarımı tasarımcılarımız ile paylaştığınızda size özel ve özgün bir tasarımla e-ticaret sitenizi hazırlayabiliriz.


-Ürün Yönetimi
-Sipariş Yönetimi
-Stok Yönetimi
-Farklı yazılımlar arası entegrasyon uygulamaları
-Ön Muhasebe
-Ödeme Entegrasyonları
-Ininal - PayPal ve PayU Entegrasyonları vb.
-Satış Verilerine göre Raporlamalar
-Tedarikçi Entegrasyonları
-Kampanya yönetimi
-Arama Motoru Entegrasyonları

Web Sitesi Geliştirme

Web Sitesi Geliştirme

SİZE ÖZEL WEB TASARIM

İnternetin günlük hayatımızda ki öneminin ve bilincinin farkında olarak ,kurumsal veya kişisel web sitelerinin de yaptığımız pazar araştırmaları doğrultusunda öneminin büyüklüğünün ve hitap edilen kitleler üzerindeki önemini de farkındayız. Bu nedenle standart tasarımların yanı sıra size özel ve özgün bir tasarımla profesyonel çözümler sunmaktayız.

Bu hizmeti verirken de kurumsal kimlik çalışmanız yok ise veya kurumsal ya da kişisel değişimler hedefliyorsanız size özel kurumsal kimlik çalışmalarımız ,içerik yönetimi uygulamamız ile de size her konuda destek vermeyi hedeflemekteyiz.

Arama Motoru Optimizasyonu

Arama Motoru Optimizasyonu

Günümüzde en büyük arama motoru olan Google’da web sitenizin veya sanal mağazanızın bulunabilir olmasının ilk adımı sitenizin Google tarafından tanınıyor olmasıdır. Google Entegrasyonu ile Google arama motorunda aramalarda ilk sayfada yer alır ve bu sayede ziyaretçileri sitenize çeker ve internet ortamının sanal dünyasında talep gören firmaları içersinde olursunuz.

Arama motoru entegrasyonlarında en önemli konu web sitenizin kodlarının buna uygun olmasıdır. Eskimo yazılım dili ve kodsal alt yapısı ile size bunu sağlar ve diğer web sitelerine göre 1 adım öne çıkmanızda ki en büyük rolü oynar.

Ayrıca sizin için yapacağımız detaylı rakp analizleri ve pazar araştırmaları sonrasında en uygun kelimeleri belirleyerek en üst sıralarda yerinizi almanızı sağlarız.

Mobile Web Uygulamaları

Mobile Web Uygulamaları

Geleneksel web ve uygulama dünyasını düşündüğümüzde mobil olmadan ikisini birbirinden ayıramanın mümkün olmadığını gayet iyi biliyoruz. Bu nedenle son teknoloji yazılımlar ile mobil dünyadaki yerinizi almanızı sağlıyoruz.

- Apple Store ve IOS Yazılımları;

-Mobile Tasarım Seçenekleri;


Aklınızda ki mobile uygulama fikrini hayata geçiriyoruz....


Sizin Projeniz

Sizin Projeniz

Fikir sizden DESTEK bizden... Bize ulaşın fikrinizi dinleyelim neler yapabiliriz üzerinde düşünelim ve sizin projenizi beraber sonlandıralım.

Biz size bir Kahve ısmarlayalım :)

IKASA

Yeni Nesil Akıllı Yazarkasa

Eskimo Kasa ile , mağaza içinde bir yere bağlı olmadan hızlı ,ekonomik ve müşteri memnuniyeti yüksek bir alışveriş deneyimi sunabilir, müşterinin ayağına giden kasa hizmeti sunabilir, metrekarelerinizi kasa alanı oluşturmak yerine ürün sergilemek için kullanabilir, metrekare verimliliğinizi arttırabilir, müşteri ile markanız arasında bir bariyer gibi duran kasalardan kurtulabilirsiniz.

Üç Boyutlu Yazılım Bilgi ve İletiişim Sistemleri Ltd. Şti. © Her hakkı Saklıdır.
Gizlilik İlkesi