Kasasız Mağaza Dönemi

KASASIZ MAĞAZA DÖNEMİ


Yeni nesil mağazacılık uygulamalarına hız veren Vakko, Vadafone'la geliştirdiği cep telefonlarına yüklenecek yeni uygulama ile kasaya gerek olmadan ödemeleri alacak. Ayrıca tüm ürünlerin detaylarına ulaşabilecek.

Vakko, mobil ödeme sistemi Kasasız Mağazacılık ile Türkiye'de perakende sektöründe önemli bir yeniliğe imza atıyor.Bir yılı aşkın süredir teknolojik altyapı çalışmaları sürdüren proje Vodafone işbirliği ile yürütüldü. Bu sistem ile Vakko dostları artık satış danışmanlarının akıllı telefonu aracılığıyla kasaya gitmeden beğendikleri ürünün ehr türlü detayına ulaşabilecek ve ödeme yapabilecekler. Kasasız Mağazacılık sistemi ile Vakko satış danışmanı seçilen ürünün stok,renk,beden kontrolünü anında yapabilirken,talep edilen ürün mevcut mağazada yok ise bulunduğu mağaza ile ilgili bilgi verebilecek.Ödeme kasaya gitmeden misafirin bulunduğu noktada akıllı telefon aracılığıyla tamamlanacak. Vakko CEO'su Jaklin Güner, yeni konseptle ilgili şunları söyledi: "Vakko olarak 79 yıldır moda ve perakende sektörüne yön veren markalarımızla digital dönüşümde de öncü olmanın memnuniyetini yaşıyoruz.Türkiye'de ilk defa Vakko'larda, Vakko dostları kasada beklemeden bulundukları yerden ödeme ile hızlı ve güvenli şeklilde alışverişini tamamlayabilecekler" dedi


Kredi Kartları ve Kampanyalar Geçerli Olacak


Vakko'nun yeni nesil mağazacılık teknolojilerini uygulamaya 2015 yılında başladığını belirten Güner; bugüne kadar özellikle mağaza içi ödeme ve kasa sistemlerinde gerçekleştirilen inovasyon projeleri ile öncü olduklarını, önümüzdeki dönemde de mobilite ve digital düyanın getireceği yenilikler ile Vakko dostlarının ayrıcalıklı alışveriş deneyimlerinin daha da zenginleşeceğini belirtti.Vakko'nun mağazacılık ve vakko dostlarına servis tecrübesi ile kurgulanana kasasız mağazacılık sistemi tüm kredi kart ve kampanyalarının kullanabileceği şekilde dizayn edildi.
Kaynak: Habertürk

Copyright © 2019 Üç Boyutlu Yazılım Bilgi ve İletişim Sistemleri Tic. Ltd. Şti.
Tüm Hakları Saklıdır.